Další prázdninové dobrodružství!

Jak to vlastně všechno začalo?
To se takhle jednou šneček Krasík probudil na zelené louce, ale než se stačil porozhlédnout, skutálel se do tmavé jeskyně. Trpaslík Jeskyňkář se mu snažil pomoci, když v tom mu na nos kápla kapka studené vody, on se přeřekl, vyslovil zaklínadlo nesprávně, a od té doby šneček Krasík putuje z místa na místo a zažívá všelijaká dobrodružství.


Ano, to vše způsobila jedna, jediná kapka krasové vody. Té, které dává život zvířatům a rostlinám, hloubí jeskyně a pomáhá člověku při práci. Vydejte se s námi po jejích stopách a objevte všechny její podoby. Odměnou Vám bude nalezení vody Živy a její prastaré moudrosti. A možná i něco navíc.

Pro malé pátrače jsme letos připravili Krasíkův prázdninový zápisník, v němž najdete nejen krásné ilustrace Amelie Girardot-Janíkové, autorky publikace Můj první zápisník, ale i prostor pro krátké shrnutí jednotlivých výprav, další tipy na výlety a zábavu na cestu.

Pro aktuální informace sledujte stránky www.krasik.cz. Místa schránek a tajenka jsou uveřejněny v kategorii Geocaching. Startujeme už v sobotu 1. 7. 2017


Zpět na výpis článků


Facebook