Víla Tanculka děkuje poutníkům a rozdává odměny

Vážení a milí, to se podržte! Vílu Tanculku v jejím úkrytu od dubna do října navštívilo 68 malých poutníků, kteří od ní získali její tajné zaklínadlo, jež propůjčuje šnečkům dar lidské řeči, a někteří z nich potkali i jejího kamaráda, zlatého plšíka Adámka, který Tanculku poctivě hlídal od samého začátku hry.
Všechny ty vaše historky z putování za Tanculkou, které jste nám posílali, fotky (které jsme zdaleka nestihli nahrát na stránky), poděkování, krásná slova, zápisy v deníčcích svědčící o Vaší odvaze, neúnavnosti a nezdolnosti, i odhodlání najít Tanculku, to všechno bylo nádherné, až bychom byli rádi, by to opravdu nikdy neskončilo. Ale jistě víte, že každá pohádka má svůj konec a má ho i letošní putování za vílou Tanculkou.

Zbývá už jen jediné: vyhlásit vítěze.
Ceny získává šest kluků a šest holčiček a jsou to...

chvilka napětí...

Fantová Alžbětka (která získává první cenu, sošku víly Tanculky), Meixnerová Tereza, Špičáková Sofie, Lunerová Aneta, Lichtenberková Nela a Bělocká Anežka (získávají další ceny, hru, knihy, pexesa)

Pohanka Tomáš (který získává první cenu, sošku víly Tanculky), Zedník Adam, Král Tomáš, Baumruk Vojta, Štaffa Ondra, Šmíd Mareček.

Výherci budou o výhře informování e-mailem, kterým nám zaslali tajné heslo, pokud převzetí výhry nepotvrdí do 14 dnů, bude vylosován další výherce.
Zpět na výpis článků


Facebook