AKTUALITY

Projekt 7 dní v pohádce

Upozorňujeme, že až do odvolání jsou mimo provoz 2 trasy ze 7 v rámci projektu 7 dní v pohádce. Tou první je blanenská - Do Blanska, za dávnými hrdiny z umělecké litiny a druhou Hurá na koloběžky.

Vyšla nová mapa

Dne 3.7.2019 byla do všech pohádkových kanceláří dodána nová mapa ke sběratelské hře. Mapa obsahuje i základní informace o pravidlech hry, získávání odměn a současně i aktualizovaný seznam pohádkových kanceláří. Zájemce o zapojení do hry upozorňujeme na to, že 3 nové pohádkové kanceláře - Muzeum Boskovicka, MIS Boskovice a TIC Velké Opatovice se stanou plnohodnotnými kancelářemi až od 1.8.2019. Od tohoto termínu zde bude k dispozici jak razítko, tak budou připravené k předávání odměn za nasbíraná razítka.

Připravuje se vydání nové mapy

Pět roků uplynulo jako voda v řece Punkvě, což je dost dlouhý čas na několik informací o novinkách, které se v Království šneka Krasíka připravují pro nadcházející období.

Na křídlech Krasem

Tak už je to tady! Konečně spouštíme prázdninovou geolokační hru, díky níž se tentokrát podíváte na Moravský kras očima těch, kteří ho vidí z výšky - očima ptáků

Voda, to je poklad pravý

Tak je to za námi. Další prázdninové dobrodružství skončilo, Léto se překulilo do podzimu a ti, kdo dokázali najít všech sedm schránek, už ví, jaká je pradávná moudrost vody Živy.


Facebook