AKTUALITY

Noc s Andersenem v Jedovnicích

V rámci akce Noc s Andersenem, předčítali dětem v Jedovnicích pohádky z knížky Dobrodružství šneka Krasíka. Přečtěte si jak se jim to líbilo.

Fotografie ze slavnostního otevření pícky v Senetářově

Loutková pohádka, soutěže, vyhlášení geocachingové hry, koláče, vaření gulášů, to všechno zažili návštěvníci Muzea perleťářství. Najdete se na fotce?

Geocachingová hra je u konce

V sobotu 20.9. 2014 při slavnostním otevření pícky v Senetářově, proběhlo losování výtězů geocachingové hry. Výherci byli kontaktováni e-mailem. Gratulujeme.

Den venkovských pícek a šneka Krasíka

MAS Moravský kras o.s., obec Senetářov a OS Muzeum Senetářov vás zvou 20. 9. 2014 od 11.00 hod na Den venkovských pícek a šneka Krasíka. Můžete se těšit na speciality přímo z pícky jako jsou lepníky, langoše, chléb, lokše nebo pečené maso. V průběhu celé akce výstava veteránů motocyklů s možností projížďky.

Království Krasíkovo

Šnek Krasík dává celému světu na vědomí, že dne 5. dubna 2014 založil království Krasíkovo s trváním na věky věkoucí. Spojuje všechny, kdo mají fantazii a smysl pro humor, děti, mládež a dospělé, kteří si zachovávají ducha věčného mládí, všechny, kteří jsou ochotni šířit slávu království.


Facebook