AKTUALITY

Putování za vílou Vaším objektivem

Vážení a milí,ani nevíte, jakou radost nám dělají Vaše fotografie, které nám posíláte, a taky historky z hledání a putování Krasem. Prosíme proto: pište nám a foťte. I díky tomu můžeme s Vámi sdílet Vaši radost z objevování Krasu

Hlasujte za NAJ dedinku Slovenska!

Obec Jablonov nad Turňou je súčasťou územia MAS OZ KRAS. Táto malebná obec sa nachádza v Slovenskom krase v objatí Horného a Dolného Vrchu. Jablonov nad Turňou sa zapojil do súťaže Naj Dedinka Slovenska. V tejto obci žijú úžasní ľudia, ktorí sa obracajú na vás, aby ste ich podporili svojim hlasom . Obracia sa na vás so žiadosťou o hlas aj slovenský slimáčik Krasko. Prosíme vás zahlasujte za Jablonov nad Turňou. Za každý hlas vopred ďakujeme!

Vyfikněte se s Krasíkem

Pro horké letní dny jsme pro vás připravili speciální módní kolekci Krasíkových triček s potiskem.Tričko je nezbytným módním doplňkem pro letní výpravy za vílou či pro putování křížem krážem po Krasíkových stezkách. :-)

Šnek Krasík v knihovnách regionu Blansko

Koncem roku 2015 vyhlásila Moravská zemská knihovna ve spolupráci s Místní akční skupinou Moravský kras výzvu ke čtení a tvoření pro skupinky čtoucích rodin v knihovnách. Do našeho projektu se zatím zapojilo 25 knihoven a škol s více než 400 dětmi. Společně se nejen četlo z obou dílů o dobrodružství šneka Krasíka, ale i tvořilo.

VIDA! VÍLA!

Vážení a milí, vás, kteří jste objevili vílu a znáte její tajné zaříkadlo je stále více a nás nesmírně těší, že chodíte Krasem a objevujete jeho půvaby a záhady. Bohužel vyhlášení vítězů geocachingové soutěže proběhne až v září, aby šanci dostali i ti pomalejší, nebo ti kteří si hru šetří na prázdniny. Rozhodli jsme ve však, že píle si zaslouží odměnu.


Facebook