AKTUALITY

Vyfikněte se s Krasíkem

Pro horké letní dny jsme pro vás připravili speciální módní kolekci Krasíkových triček s potiskem.Tričko je nezbytným módním doplňkem pro letní výpravy za vílou či pro putování křížem krážem po Krasíkových stezkách. :-)

Šnek Krasík v knihovnách regionu Blansko

Koncem roku 2015 vyhlásila Moravská zemská knihovna ve spolupráci s Místní akční skupinou Moravský kras výzvu ke čtení a tvoření pro skupinky čtoucích rodin v knihovnách. Do našeho projektu se zatím zapojilo 25 knihoven a škol s více než 400 dětmi. Společně se nejen četlo z obou dílů o dobrodružství šneka Krasíka, ale i tvořilo.

VIDA! VÍLA!

Vážení a milí, vás, kteří jste objevili vílu a znáte její tajné zaříkadlo je stále více a nás nesmírně těší, že chodíte Krasem a objevujete jeho půvaby a záhady. Bohužel vyhlášení vítězů geocachingové soutěže proběhne až v září, aby šanci dostali i ti pomalejší, nebo ti kteří si hru šetří na prázdniny. Rozhodli jsme ve však, že píle si zaslouží odměnu.

Kde koupit druhou knihu Krasíkových příběhů?

Stále nám přicházejí dotazy, kde je možné koupit novou knihu Krasíkových příběhů, která vyšla loni na podzim. Je to přitom velmi jednoduché: knihu mají ve větších pohádkových kancelářích.

Knihovny letos putují s Krasíkem

Díky spolupráci s Moravskou zemskou knihovnou se 24 knihoven zapojilo do aktivity "Putování s Krasíkem" a rozhodlo se věnovat letošní jaro a léto Krasíkovým dobrodružstvím, číst, tvořit, hrát si a poznávat.


Facebook