AKTUALITY

Kde koupit druhou knihu Krasíkových příběhů?

Stále nám přicházejí dotazy, kde je možné koupit novou knihu Krasíkových příběhů, která vyšla loni na podzim. Je to přitom velmi jednoduché: knihu mají ve větších pohádkových kancelářích.

Knihovny letos putují s Krasíkem

Díky spolupráci s Moravskou zemskou knihovnou se 24 knihoven zapojilo do aktivity "Putování s Krasíkem" a rozhodlo se věnovat letošní jaro a léto Krasíkovým dobrodružstvím, číst, tvořit, hrát si a poznávat.

Nová kniha Krasíkových dobrodružství byla pokřtěna

V rámci blanenských oslav Vítání svatého Martina byla oficiálně pokřtěna a poprvé otevřena kniha nových dobrodružství šneka Krasíka. Po oficiálním křtu na pódiu za účasti následovala autogramiáda s autorem knihy, panem Slavomírem Szabó.

Geocaching: sklizeno

1. listopadu nastaly Dušičky a i když v kalendáři bude ještě docela dlouho podzim, dny se už krátí, zima začne brzy zalézat za nehty a bude lépe doma s knížkou, než venku při hledání Krasíkových kešek a luštění úkolů na Krasíkových stezkách. Rozhodli jsme se proto putování po Krasíkově království uzavřít na veliký klíč.

Nová kniha Krasíkových příběhů

Na blanenském Vítání svatého Martina bude poprvé představena nová kniha příběhů šnečka Krasíka, která obsahuje 12 nových pohádek inspirovaných pověstmi Moravského krasu a Drahanské vrchoviny.


Facebook