AKTUALITY

Pohádkové vánoce a kouzelný nový rok

Pohádkové vánoce a kouzelný nadcházející rok 2015 přeje šnek Krasík všem příznivcům a přátelům.

Knížka je můj kamarád

Knihovna v Rájci-Jestřebí letos zapojila knihu Dobrodružství šneka Krasíka do projektu Knížka je můj kamarád. Projekt probíhá od října do května a pravidelně se jej účastní desítky dětí.

Pohádkové království je nejlepším projektem MAS na Slovensku

Pohádkové království šnečka Krasíka je vítězným projektem soutěže "Projekty MAS". Byl vybrán odbornou komisí Ministerstva zemědělství a rozvoje venkova Slovenské republiky, Zemědělskou platební agenturou (PPA) a Národní sítí rozvoje venkova Slovenské republiky. Skleněnou gravírovanou plaketu odevzdal Silvii Pápaiové, manažerce MAS Občianske združenie KRAS Ing. Martin Barbarič, generální ředitel sekce rozvoje venkova a přímých plateb MPRV SR na konferenci Národní sítě rozvoje venkova SR v Nitře dne 20.11.2014.

Vítání sv. Martina v Blansku

Na tradičních blanenských hodech, které se letos konaly už poosmé, se prezentovala také Pohádková kancelář šneka Krasíka Blanka.

Drakiáda v Olomučanech

Přestože v neděli 5. 10. vítr moc nefoukal a draci se po nadějném startu jeden po druhém zvolna snášeli k zemi, desítkám účastníků olomučanské drakiády to nijak zvlášť nevadilo, protože program byl i tak víc než bohatý.


Facebook