AKTUALITY

Den s netopýrem - vyhodnocení GEO a FOTO soutěže

Stovky návštěvníků přilákal dnešní Den s netopýrem na Domě přírody. Na akci byly oficiálně vyhlášeny výsledky geocachingové a fotografické soutěže. Výherce, kteří se nedostavili a cenu nepřevzali prosíme, aby se přihlásili.

Jak se bude jmenovat?

Šneček Krasík na svých cestách potkává různé tvory. Nejinak tomu je i v knize Krasíkových nových příběhů, kterou právě připravujeme.V Blansku Krasík potkal vážku z bažin u řeky Svitavy. Co myslíš, jak se asi jmenovala? Navrhni jméno pro vážku a ke svému návrhu připiš, proč by se podle tebe měla vážka jmenovat právě takto.

Zveme na den s netopýrem

Pohádkové království šneka Krasíka zve na závěrečnou akci sezony, během které budou oficiálně vyhlášeni vítězové geocachingové a fotografické soutěže. Samozřejmě nebudou chybět hry, soutěže a čtení z knížky Krasíkových dobrodružství.

Hlasování ve fotosoutěži zahájeno

Během celých prázdnin jste nám posílali své fotografie z míst, kde jste potkali šneka Krasíka, psali nám dopisy a posílali zprávy. Všem vám děkujeme a dovolujeme si tím to oficiálně zahájit hlasování v Krasíkově fotosoutěži

V žáru osvěží kopeček zmrzliny

Krasíkova cesta Blanskem nazvaná Za dávnými hrdiny z umělecké litiny vede převážně městem, což v letošním žhavém létě může být poněkud náročné. Pro všechny, kdo se k tomu přece jen odhodlají, nabízí Pohádková kancelář Restaurace Sýpka překvapení.


Facebook