AKTUALITY

V žáru osvěží kopeček zmrzliny

Krasíkova cesta Blanskem nazvaná Za dávnými hrdiny z umělecké litiny vede převážně městem, což v letošním žhavém létě může být poněkud náročné. Pro všechny, kdo se k tomu přece jen odhodlají, nabízí Pohádková kancelář Restaurace Sýpka překvapení.

Když dojdou nápady

Když Vám během pobytu v Krasu náhodou dojdou nápady a najednou nevíte, kam se vypravit, popřípadě byste rádi odpočívali, ale děti jsou stále plné energie, vypravte se do animačního centra Happy Days v autokempu u jedovnického rybníka.

Krasík urazil 55 mil

Kromě dvou bráchů-Krasíků, kteří putují Moravským krasem, jsme do světa poslali také Krasíka-cestovatele. Připnuli jsme mu na krk oficiální cestovatelskou známku geocachingu a tradá - vyrazil do světa s přáním doputovat co nejdál.

Otevřena stezka šneka Krasíka ve Křtinách

1. 7. 2015 byla ve Křtinách slavnostně otevřena pohádková Stezka šneka Krasíka. Pro účastníky byla připravena stanoviště se hrami, jízda na koních a občerstvení. 90 zájemců pak vyrazilo po stezce. Přinášíme bohatou fotogalerii z celého odpoledne.

K otevření křtinské stezky

Prvního červencového dne bude ve Křtinách otevřena turistická stezka šneka Krasíka. Slavnostní program začne ve tři hodiny odpoledne na křtinském zámku.Stezka je součástí projektu Pohádkové království šneka Krasíka, který je určen hlavně dětem.


Facebook