AKTUALITY

Když dojdou nápady

Když Vám během pobytu v Krasu náhodou dojdou nápady a najednou nevíte, kam se vypravit, popřípadě byste rádi odpočívali, ale děti jsou stále plné energie, vypravte se do animačního centra Happy Days v autokempu u jedovnického rybníka.

Krasík urazil 55 mil

Kromě dvou bráchů-Krasíků, kteří putují Moravským krasem, jsme do světa poslali také Krasíka-cestovatele. Připnuli jsme mu na krk oficiální cestovatelskou známku geocachingu a tradá - vyrazil do světa s přáním doputovat co nejdál.

Pohádkové vánoce a kouzelný nový rok

Pohádkové vánoce a kouzelný nadcházející rok 2015 přeje šnek Krasík všem příznivcům a přátelům.

Knížka je můj kamarád

Knihovna v Rájci-Jestřebí letos zapojila knihu Dobrodružství šneka Krasíka do projektu Knížka je můj kamarád. Projekt probíhá od října do května a pravidelně se jej účastní desítky dětí.

Pohádkové království je nejlepším projektem MAS na Slovensku

Pohádkové království šnečka Krasíka je vítězným projektem soutěže "Projekty MAS". Byl vybrán odbornou komisí Ministerstva zemědělství a rozvoje venkova Slovenské republiky, Zemědělskou platební agenturou (PPA) a Národní sítí rozvoje venkova Slovenské republiky. Skleněnou gravírovanou plaketu odevzdal Silvii Pápaiové, manažerce MAS Občianske združenie KRAS Ing. Martin Barbarič, generální ředitel sekce rozvoje venkova a přímých plateb MPRV SR na konferenci Národní sítě rozvoje venkova SR v Nitře dne 20.11.2014.


Facebook