AKTUALITY

Jak se bude jmenovat?

Šneček Krasík na svých cestách potkává různé tvory. Nejinak tomu je i v knize Krasíkových nových příběhů, kterou právě připravujeme.V Blansku Krasík potkal vážku z bažin u řeky Svitavy. Co myslíš, jak se asi jmenovala? Navrhni jméno pro vážku a ke svému návrhu připiš, proč by se podle tebe měla vážka jmenovat právě takto.

Zveme na den s netopýrem

Pohádkové království šneka Krasíka zve na závěrečnou akci sezony, během které budou oficiálně vyhlášeni vítězové geocachingové a fotografické soutěže. Samozřejmě nebudou chybět hry, soutěže a čtení z knížky Krasíkových dobrodružství.

Hlasování ve fotosoutěži zahájeno

Během celých prázdnin jste nám posílali své fotografie z míst, kde jste potkali šneka Krasíka, psali nám dopisy a posílali zprávy. Všem vám děkujeme a dovolujeme si tím to oficiálně zahájit hlasování v Krasíkově fotosoutěži

V žáru osvěží kopeček zmrzliny

Krasíkova cesta Blanskem nazvaná Za dávnými hrdiny z umělecké litiny vede převážně městem, což v letošním žhavém létě může být poněkud náročné. Pro všechny, kdo se k tomu přece jen odhodlají, nabízí Pohádková kancelář Restaurace Sýpka překvapení.

Když dojdou nápady

Když Vám během pobytu v Krasu náhodou dojdou nápady a najednou nevíte, kam se vypravit, popřípadě byste rádi odpočívali, ale děti jsou stále plné energie, vypravte se do animačního centra Happy Days v autokempu u jedovnického rybníka.


Facebook